Hétfő   06:00 - 22:00 óráig

 07:0008:3009:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Aerobic terem
Kezdő Hot Iron
Mariann
       
Alakformáló aerobic
Ilcsy
Kezdő Hot Iron
Mariann
Tónusformáló aerobic
Andi
Hot Iron
Mariann
 
Tánc terem  
Power jóga
Mariann
     
Alakformáló aerobic
Kriszta
Gyerek rúdtánc
Adri
Kezdő Rúdtánc
Adri
Zumba
Barbi
Spinning terem            
SpinRacing
Bea
Johnny G. Spinning
Klári
Johnny G. Spinning
Norbi
 
Crossfit terem      
Thai Box
Sanyi
 
Cross Training
Tamás
B-fit köredzés
Gitta
Crossfit
Gergő
Kezdő Crossfit
Gergő

Kedd   06:00 - 22:00 óráig

 06:0008:3009:0009:3017:0017:3018:0018:3019:0020:00
Aerobic terem  
DeepWork
Andi
Step aerobic
Beatrix
 
Alakformáló aerobic
Beatrix
 
Tae Bo aerobic
Dávid
Alakformáló aerobic
Rita
Tánc terem    
Rúdtánc
Adri
 
Atfit
Norbi
 
Bosu Kids
Tamás
 
Rúdtánc
Adri
 
Spinning terem    
Johnny G. Spinning
Klári
   
SpinRacing
Edit
Kezdő Kerékpáros edzés bejelentkezésre
Tomi
SpinRacing
Anna
Crossfit terem
Trx
Andi
     
Kezdő Trx
Zita
 
Crossfit
Zita
 
Trx
Dávid
Kezdő Funkcionális edzés
Dávid

Szerda   06:00 - 22:00 óráig

 07:0008:3009:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Aerobic terem
Kezdő Hot Iron
Mariann
       
Step intervall
Kriszta
Alakformáló aerobic
Kriszta
BodyArt
Ancsa
Alakformáló aerobic
Andi
Kezdő Hot Iron
Mariann
Tánc terem  
Power jóga
Mariann
       
Gyerek rúdtánc haladó
Adri
Alakformáló aerobic
Andi
Zumba
Barbi
Spinning terem            
SpinRacing
Bea
Johnny G. Spinning
Klári
Johnny G. Spinning
Norbi
 
Crossfit terem      
Thai Box
Sanyi
 
Trx
Andi
B-fit köredzés
Gitta
Crossfit
Gergő
Trx
Dávid

Csütörtök   06:00 - 22:00 óráig

 06:0008:3009:0016:0017:0018:0018:3019:0020:00
Aerobic terem  
Tónusformáló aerobic
Andi
Alakformáló aerobic
Ilcsy
Step aerobic
Beatrix
Alakformáló aerobic
Beatrix
 
Intervall Bosu
Tamás
Alakformáló aerobic
Rita
Tánc terem    
Rúdtánc
Adri
       
Rúdtánc
Adri
 
Spinning terem    
Johnny G. Spinning
Klári
     
SpinRacing
Edit
SpinRacing
Anna
Crossfit terem
Trx
Andi
     
Kezdő Trx
Tamás
Crossfit
Sion
 
Trx
Dávid
Kezdő Funkcionális edzés
Dávid

Péntek   06:00 - 22:00 óráig

 06:0007:0008:3009:0014:0015:0017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:00
Aerobic terem  
Kezdő Hot-Iron
Mariann
     
Kismama pilates
Nikóc
Hot Iron
Mariann
   
Tónusformáló aerobic
Andi
 
Tánc terem
BodyArt
Ancsa
 
Power jóga
Mariann
   
Bosu Kids ovis
Tamás
 
Bosu Kids sulis
Tamás
 
Eszközös alakformáló
Anna
   
Spinning terem              
Johnny G. Spinning
Klári
Johnny G. Spinning
Norbi
Kezdő Johnny G. Spinning bejelentkezésre
Tomi
Crossfit terem        
Thai Box
Sanyi
Trx
Andi
 
B-fit köredzés
Gitta
 
Crossfit
Gergő
   

Szombat   08:00 - 20:00 óráig

 07:3008:0015:0017:0018:0019:00
Aerobic terem        
Zumba
Barbi
Tánc terem      
Váll-Hát nyújtása
Lea
Angol-Francia spárga nyújtás
Lea
 
Spinning terem            
Crossfit terem
Trx
Andi
Crossfit
Sion
     

Vasárnap   09:00 - 20:00 óráig

 14:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0019:00
Aerobic terem  
DeepWork
Andi
Alakformáló aerobic
Andi
Stretching and Roll
Anna
 
Tánc terem                
Spinning terem                
Crossfit terem
Spartan Force Training
Tibi
 
Középhaladó Funkcionális edzés Bejelentkezés Annánál
Anna
 
Kezdő 1 Funkcionális training
Anna
 
Kezdő TRX
Tamás
Kezdő Cross Training
Tamás

Hétfő   06:00 - 22:00 óráig

Aerobic terem
Tánc terem
Spinning terem
Crossfit terem
07:00
07:00Kezdő Hot Iron
Mariann
08:30
08:30Power jóga
Mariann
09:00
14:00
14:00Thai Box
Sanyi
15:00
16:00
16:00Alakformáló aerobic
Ilcsy
17:00
17:00Kezdő Hot Iron
Mariann
17:00Alakformáló aerobic
Kriszta
17:00SpinRacing
Bea
17:00Cross Training
Tamás
18:00
18:00Tónusformáló aerobic
Andi
18:00Gyerek rúdtánc
Adri
18:00Johnny G. Spinning
Klári
18:00B-fit köredzés
Gitta
19:00
19:00Hot Iron
Mariann
19:00Kezdő Rúdtánc
Adri
19:00Johnny G. Spinning
Norbi
19:00Crossfit
Gergő
20:00
20:00Zumba
Barbi
20:00Kezdő Crossfit
Gergő

Kedd   06:00 - 22:00 óráig

Aerobic terem
Tánc terem
Spinning terem
Crossfit terem
06:00
06:00Trx
Andi
08:30
08:30DeepWork
Andi
09:00
09:00Rúdtánc
Adri
09:00Johnny G. Spinning
Klári
09:30
17:00
17:00Step aerobic
Beatrix
17:00Atfit
Norbi
17:00Kezdő Trx
Zita
17:30
17:30SpinRacing
Edit
18:00
18:00Alakformáló aerobic
Beatrix
18:00Bosu Kids
Tamás
18:00Crossfit
Zita
18:30
18:30Kezdő Kerékpáros edzés bejelentkezésre
Tomi
19:00
19:00Tae Bo aerobic
Dávid
19:00Rúdtánc
Adri
19:00Trx
Dávid
20:00
20:00Alakformáló aerobic
Rita
20:00SpinRacing
Anna
20:00Kezdő Funkcionális edzés
Dávid

Szerda   06:00 - 22:00 óráig

Aerobic terem
Tánc terem
Spinning terem
Crossfit terem
07:00
07:00Kezdő Hot Iron
Mariann
08:30
08:30Power jóga
Mariann
09:00
14:00
14:00Thai Box
Sanyi
15:00
16:00
16:00Step intervall
Kriszta
17:00
17:00Alakformáló aerobic
Kriszta
17:00SpinRacing
Bea
17:00Trx
Andi
18:00
18:00BodyArt
Ancsa
18:00Gyerek rúdtánc haladó
Adri
18:00Johnny G. Spinning
Klári
18:00B-fit köredzés
Gitta
19:00
19:00Alakformáló aerobic
Andi
19:00Alakformáló aerobic
Andi
19:00Johnny G. Spinning
Norbi
19:00Crossfit
Gergő
20:00
20:00Kezdő Hot Iron
Mariann
20:00Zumba
Barbi
20:00Trx
Dávid

Csütörtök   06:00 - 22:00 óráig

Aerobic terem
Tánc terem
Spinning terem
Crossfit terem
06:00
06:00Trx
Andi
08:30
08:30Tónusformáló aerobic
Andi
09:00
09:00Rúdtánc
Adri
09:00Johnny G. Spinning
Klári
16:00
16:00Alakformáló aerobic
Ilcsy
17:00
17:00Step aerobic
Beatrix
17:00Kezdő Trx
Tamás
18:00
18:00Alakformáló aerobic
Beatrix
18:00Crossfit
Sion
18:30
18:30SpinRacing
Edit
19:00
19:00Intervall Bosu
Tamás
19:00Rúdtánc
Adri
19:00Trx
Dávid
20:00
20:00Alakformáló aerobic
Rita
20:00SpinRacing
Anna
20:00Kezdő Funkcionális edzés
Dávid

Péntek   06:00 - 22:00 óráig

Aerobic terem
Tánc terem
Spinning terem
Crossfit terem
06:00
06:00BodyArt
Ancsa
07:00
07:00Kezdő Hot-Iron
Mariann
08:30
08:30Power jóga
Mariann
09:00
14:00
14:00Thai Box
Sanyi
15:00
15:00Kismama pilates
Nikóc
17:00
17:00Hot Iron
Mariann
17:00Bosu Kids ovis
Tamás
17:00Trx
Andi
17:30
17:30Johnny G. Spinning
Klári
18:00
18:00Bosu Kids sulis
Tamás
18:00B-fit köredzés
Gitta
18:30
18:30Tónusformáló aerobic
Andi
18:30Johnny G. Spinning
Norbi
19:00
19:00Eszközös alakformáló
Anna
19:00Crossfit
Gergő
19:30
19:30Kezdő Johnny G. Spinning bejelentkezésre
Tomi
20:00

Szombat   08:00 - 20:00 óráig

Aerobic terem
Tánc terem
Spinning terem
Crossfit terem
07:30
07:30Trx
Andi
08:00
15:00
15:00Crossfit
Sion
17:00
17:00Váll-Hát nyújtása
Lea
18:00
18:00Zumba
Barbi
18:00Angol-Francia spárga nyújtás
Lea
19:00

Vasárnap   09:00 - 20:00 óráig

Aerobic terem
Tánc terem
Spinning terem
Crossfit terem
14:00
14:00Spartan Force Training
Tibi
15:30
15:30DeepWork
Andi
16:00
16:00Középhaladó Funkcionális edzés Bejelentkezés Annánál
Anna
16:30
16:30Alakformáló aerobic
Andi
17:00
17:00Kezdő 1 Funkcionális training
Anna
17:30
18:00
18:00Stretching and Roll
Anna
18:00Kezdő TRX
Tamás
19:00
19:00Kezdő Cross Training
Tamás